Videa

Zde si můžete prohlédnout naše produktová a montážní videa.

IsoFux Rocket EVOlution (montážní postup)

Šroubovací a lepící hmoždinka pro izolace EPS

Patentovaná mechanicko-lepící hmoždinka IsoFux Rocket EVOlution v kombinaci s EVO Lepící pěnou pokryje tloušťky izolace EPS od 100 – 280 mm s jedním rozměrem hmoždinky. Vyjímečné hodnoty protažení izolací dělá tuto hmoždinku naprosto vyjímečnou…….

IsoFux ROCKET (animace montáže)

Patentovaný systém montáže ROCKET OPTI

Systém ROCKET OPTI umožňuje jednokrokovou montáž hmoždinky s integrovanými  izolačními zátkami bez nutnosti přítlaku montážního toolu na hmoždinku.  

IsoFux ROCKET 

(ukázka montáže)

Šroubovací talířová hmoždinka pro zápustnou a povrchovou montáž

Spolehlivé upěvnění izolací ETICS pomocí šroubovací talířové hmoždinky. Teleskopický efekt pro spolehlivější ukotvení v problematických podkladních materiálech systémem pomocí montážního přípravku OPTI TOOL.

Kotevní zóna ROCKET  – náhradní

Ukázka výměny kotevní zóny ROCKET na hmoždince IsoFux ROCKET

Pokud se hmoždinka vlivem špatného podkladu správně neukotví, lze ji zpětným chodem vyšroubovat. Na talířek se šroubem jednoduše namontujeme dodanou náhradní kotevní zónu ROCKET a to do mírného odporu při montáži. Hmoždinku IsoFux Rocket tak můžeme opakovaně použít a namontovat. Výrazně tím snížíme ztráty způsobené nekvalitním podkladním materiálem pro kotvení nebo spárou.

WIN-ROCK  (animace montáže)

Systém předsazené montáže otvorových výplní (oken a dveří)

Systém pro předsazení oken a dveří WIN‑ROCK vytváří pomocnou konstrukci pomocí speciálních nosných konzol FIXPOINT 80, vyrobených z pevnostního plastu, zajištuje neprůvzdušné napojení oken a dveří na konstrukci stěny a také vnější ochranu připojovací spáry. Nosné konzoly jsou lepeny a mechanicky připevněny na líc konstrukce nosné stěny a umožňují vyrovnat nerovnosti stěny i stavebního otvoru. 

Parapetní systém PARA-ROCK & SOL-PAD (montážní postup)

Ukázka montáže parapetního systému 

Systém je určený pro okna montovaná na líc obvodového zdiva nebo předsazenou montáží do ostění tvořeného z ETICS.  Obsahuje parapetní omítkové profily IsoFux SOL-PAD (pravý a levý), do kterých se zasouvá parapetní plech nebo parapetní deska, izolační spádový klín a příslušenství.

Kalkulátory

Návrh vhodné délky hmoždinky IsoFux Rocket, výpočet výsledné ceny hmoždinky IsoFux Rocket EVOlution, ETICalc – program pro stanovení kotevního plánu hmoždinek pro ETICS 

Formulář pro přístupové údaje do programu ETICalc

8 + 6 =

Dokumentace

Zde si můžete prohlédnout a stáhnout všechny produktové listy, montážní návody a další dokumenty pro naše produkty.

Výkresová dokumentace

Zde naleznete důležité podrobné výkresy našich produktů v PDF, PNG, DWG,… ke stažení.

Rozměry parapetního plechu
Rozměry kamenného parapetu
Parapetní plech s oknem

jpg 

Napojení profilu SOL-PAD na APU lištu

png

Rám okna dřevo & kamenná parapetní deska

pdf Ι png Ι dwg

Rám okna plast & kamenná parapetní deska

pdf Ι png Ι dwg

Věrnost, která trvá….